Лист 1

Доброго дня, шановні колеги!

У зв’язку з відсутністю оплат за електричну енергію, що є причиною неможливості здійснення ТОВ АГРО-НВ діяльності з постачання електричної енергії споживачам, повідомляємо про наступне.

Наказ міненерго N 104 від 04.03.2022

Згідно наказу міненерго N 104 від 04.03.22 (вкладення) Щодо проведення розрахунків на ринку електричної енергії п.1 «Тимчасово на період дії воєнного стану в Україні та впродовж 30 днів після завершення воєнного стану споживачі електричної енергії, які станом на 01 березня 2022 року не перебували на постачанні постачальником «останньої надії» та яким припиняється постачання електричної енергії поточним постачальником, переводяться на постачання до електропостачальника, на якого покладено спеціальні обов’язки постачальника універсальних послуг» (далі – ПУП).

Від сьогодні 21.03.22 запускаємо процедуру переходу споживачів на ПУП. Відповідні листи «Щодо припинення постачання електричної енергії» у вкладенні. Дані листи сформовані у розрізі операторів систем розподілу (далі – ОСР), тож кожна компанія відображена по відповідній області.

Згідно наказу міненерго N 104 від 04.03.22 ПУП має здійснювати постачання електричної енергії споживачу з дня наступного за днем припинення постачання попереднім постачальником, тимчасово на період дії воєнного стану в Україні та впродовж 30 днів після завершення воєнного стану. Оплату за електричну енергію, спожиту за період перебування на постачанні у ПУП, та  за розподіл електричної енергії споживач має здійснювати самостійно на ПУП та ОСР відповідно. На протязі 30 днів після завершення воєнного стану, задля уникнення відключень, маємо закрити накопичені борги та повернути споживачів на нашого постачальника.

На сьогоднішній день наказ N 104 є єдиним нормативним документом, що регулює питання платежів на ринку електричної енергії, виходимо з нього, у випадку прийняття інших регуляторних актів/ нормативних документів щодо даного питання та можливих шляхів виходу з ситуації будемо інформувати.

За будь-якою додатковою інформацією звертатись за телефоном 0672405765 Проценко В.

Також повідомляємо про продовження і в подальшому ведення діяльності ТОВ АГРО-НВ у якості постачальника послуг комерційного обліку (ППКО у ролі ОЗД), тож усі необхідні макети погодинного обсягу споживання по ТКО групи «а» споживачів будуть формуватись та направлятись до ОСР/НЕК, для чого забезпечуємо щоденну вичитку АСКОЕ/ЛУЗОД споживачів. У випадку несправності лічильника чи інших засобів системи АСКОЕ/ЛУЗОД, а також планових/ аварійних відключень прохання повідомляти на номер телефону +380 (67) 548 14 24 Іванків О.А.

З повагою,
Вадим Проценко
АГРО-НВ ТОВ
067 240 57 65

Comments are closed.